Kontakt

Torbjörn Nilsson

Telefon: 070 – 660 27 00

Torbjorn@MediaFokus.se

Karin Lindfors

Telefon: 070-360 67 76

Karin@MediaFokus.se

Peter Svensson

Telefon: 073 935 57 77

Peter@MediaFokus.se

Michael Wiberg

Telefon: 070 407 85 11

Michael@ResmalSverige.se

Margareta Schenell

 Ekonomi

Telefon:  072-187 20 00
Margareta@MediaFokus.se

Emil Johansson

Telefon: 072-187 20 00

Emil@MediaFokus.se

Caroline Lilja Grilly

 Journalist

Telefon: 072-187 20 00

Redaktion@MediaFokus.se

Kristina Franzén

Grafisk formgivare

Telefon: 070-38 55 112

E-post: Kristina Franzen

Kristina sitter på vårt kontor i Ystad på Nils Ahlins gata 2 A.

 

Peter Strömdahl

E-post: Peter.Stromdahl@MediaFokus.se

Björn Lilja

E-post: Bjorn@MediaFokus.se

Hans Svensk

E-post: Hans@MediaFokus.se

Mattias Borsjö

E-post: Mattias@MediaFokus.se

Pelle Strömsten

E-post: Pelle@MediaFokus.se

Det går även bra att kontakta oss via formuläret nedan.